REALGIPS s.r.o.

ÚVOD
NABÍDKA
ZÁRUKA
REFERENCE
FOTOGALERIE
AKCE
DOPORUČUJEME
KONTAKTY
PARTNEŘI

INFO-PORTÁL


Jiné odkazy


Firefox - Web pod kontrolou a zcela zdarma!!!

e-shop elekronické cigaretyPočítadloCo nabízíme
O nás
Zde je seznam našich nabízených služeb.


Nabízíme:

Řešení v oblasti zateplení, akustiky, designu a funkčnosti interiérů. Zohledňujeme individuální přání zákazníka ve výběru materiálů a technologií.

Proč?

1) Dodáváme tepelné izolace s maximální tepelnou vodivostí 0,040 W/K.m. od KNAUF Insulation (zelená úsporám). Nedodáváme izolace s horšími hodnotami.

2) Navrhujeme tepelné izolace ve dvou vrstvách pro dosažení maximálních izolačních vlastností. (překrývání spojů jednotlivých pásů izolace)

3) Vkládání tepelné izolace provádíme s maximální precizností a s ohledem na zabránění výskytu tepelných mostů.

4) Parotěsné fólie standardně dodáváme s reflexními vlastnostmi (DenBraven).

5) Při aplikaci parotěsné fólie klademe důraz na jednotlivé spoje. Především na spoje mezi jednotlivými druhy konstrukcí a fólií.

6) Zákazníka informujeme o vlastnostech sádrokartonových konstrukcí a tím i o způsobu užívání takto upravených prostor.

Vzhledem k dostatečně dlouhé praxi v montáži suchých staveb jsme si tyto postupy ověřili a víme, že to takto funguje bez problémů.

  • Sádrokartonové podhledy, příčky a podkroví

Snížení stropů a oddělení místností z akustických, tepelných i estetických důvodů . Podkrovní prostory upravené těmito konstrukcemi lze využít pro bydlení. Zrychlení dokončovacích prací pomocí sádrokartonových konstrukcí. Vysoká kvalita povrchu oproti klasické úpravě omítkou. Možnost zabudovat zapuštěné osvětlovací prvky. Snadná údržba a především oprava případného poškozeného povrchu je oproti omítce neznatelná. Pomocí sádrokartonového podhledu vyřešíte problémy s teplem, akustikou a estetikou.

  • Sádrokartonové podlahy

Touto technologií vyřešíte podlahu především tam, kde váha konstrukce musí být co nejnižší. Nechcete betonovat? Nechcete odkrývat původní skladbu stropu? Chcete aby podlaha nevrzala? Toto je to pravé.

  • Akustické kazetové podhledy

Tak takto vyřešíte problémy se zvukem. Velmi rychlá montáž takřka bez nepořádku. Za jediný den lze namontovat desítky metrů čtverečních . Máte velké dozvuky ve větších místnostech? Není nic jednoduššího. Velký sortiment vzorů s menší ši vyšší zvukovou pohltivosti, různé tvary, dezény, materiály a barvy. Osvětlovací tělesa na míru. Zkrátka dle přání. Vhodné do podniků, obchodů, škol a institucí pro svou velmi snadnou údržbu a vlastnosti.

  • Montáž střešních oken

Prosvětlete si život! Jedno s hesel výrobce střešních oken VELUX (zelená úsporám). Široký sortiment střešních oken a doplňků předurčuje tyto okna k jasné volbě do Vašeho podkroví. Samozřejmě není problém namontovat i okna od firmy FAKRO, která jsou také velmi kvalitní. Nebráníme se montáži jekýchkoliv oken.

  • Montáž solárních kolektorů

Dnešním trendem v úspoře energií je také využití solární energie. Solární kolektory VELUX (zelená úsporám) je jednou z možností jak ušetřit. Především jejich design, který imituje střešní okno a nijak nenarušuje kompaktnost střechy.

  • Zelená úsporám

Půdní vestavby:   Pro získání dotace na zateplení střechy či půdy doporučujeme minerální izolace KNAUF Insulation v minimální síle 260mm.
Střešní okna:         U střešních oken VELUX je dotace poskytována při volbě zasklení *62 nebo *65
Solární panely:      Na kolektory VELUX je poskytována dotace.

Publikováno: Pondělí, 26.12. 2005 - 14:58:16 Od: Marek

· Více o tématu O nás
· Další články od autora Marek


Nejčtenější článek na témaO nás:

Kontakty


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článekPortál společnosti REALGIPS s.r.o

Montáž sádrokartonů


Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.39 sekund